DEN OTEVŘENÝCH SKŘÍNÍ

21.10.2023

aneb

PODZIMNÍ BURZA OBLEČENÍ

Chcete prodat oblečení nebo doplňky, které už neunosíte? Chcete prodat věci po dětech, které již nevyužijete? Nebo si naopak chcete levně nakoupit? V tom případě je tato akce pro vás!

-------------

• Akce se koná v sobotu 21. října od 10 do 17hodin v dalešické sokolovně.
  • Zúčastnit se můžete buď jako prodávající, nebo jako nakupující (případně obojí)!
  • Pokud byste měli zájem levně nakoupit, stačí přijít 21. 10. 2023 do sokolovny v Dalešicích v čase od 10 do 17 hodin.
  • Pokud naopak máte zájem nějaké oblečení prodat, můžete si zarezervovat mailem prodejní místo (stůl) do 10. října (kontakt: barbora.potuckova@gmail.com).
  • Prodávat můžete za ceny, jaké si sami určíte.
  • Pokud budete chtít, můžete část svého výdělku věnovat na konto SOKOLA Dalešice.
  • Prodávající mohou na akci přijít již od 9 hodin a vše si v klidu nachystat.
  • V sokolovně bude možnost si zakoupit občerstvení - káva, čaj a k nim domácí buchtičky; víno, pivo a k tomu grilované klobásky nebo párek v rohlíku.

Těšíme se na vás!

Pro zajímavost přikládám reportáže vypovídající o dopadech plýtvání oblečením a celkového nadbytku textilního odpadu na životní prostředí, ale také na život lidí v rozvojových zemích.