LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY

!!!NAPLNĚNÁ KAPACITA!!!

Pro děti od 5 do 11 let

Cena: 2 700 Kč

(pro členy TJ Sokol Dalešice sleva 200Kč)
Platbu je nutno provést do
8.6.2024 na účet TJ Sokol Dalešice
Do zprávy pro příjemce uveďte: Tábor + jmén
o dítěte

• Pokud máte zájem nejprve vyplňte on-line přihlášku a čekejte na potvrzení přijetí přihlášky a teprve poté proveďte platbu.

přihlášky zde:

Jedná se o příměstský tábor "bez spaní" s programem od 8:00 do 16:00. Pro děti je připravena celotáborová hra LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY, různé soutěže, hry, výlety a tvoření.

Zázemí máme v sokolovně Dalešice, teplé obědy budou zajištěny v hospodě Stodola. Mimo oběd jsou v ceně i dvě svačiny a celodenní pitný režim. Sraz dětí je vždy od 8:00 – 8:30, v případě potřeby lze i trošku dřív (po domluvě). Vyzvednutí dětí v 16:00.

V programu je zahrnut celodenní výlet autobusem do Náměště nad Oslavou, cyklovýlet dle možností dětí, táborové tričko s logem tábora, materiál a pomůcky na vytváření různých výrobků, odměny za soutěže i závěrečný poklad. Celý týden si budeme společně v týmech zkoušet rozmanité olympijské disciplíny. Naučíme se spoustu užitečných dovedností, budeme překonávat překážky, spolupracovat, poznávat okolí a také své možnosti.

Na malé i větší olympioniky budou celý týden dohlížet 3 sportovkyně – Blanka, Verča a Anetka.

Pokud máte zájem a chcete se zúčastnit našich LETNÍCH OLYMPIJSKÝCH HER vyplňte on-line přihlášku (viz odkaz výše) a čekejte na potvrzení přijetí přihlášky a teprve poté proveďte platbu.

Před nástupem na tábor je nezbytné dodat pár dokumentů. Šablony těchto dokumentů budou v průběhu června dostupné na stránkách TJ Sokol Dalešice. Po jejich zveřejnění budete vyzváni emailem k jejich vyplnění.

Maximální počet účastníků tábora je 30 dětí. V případě vyššího zájmu mají přednost členové TJ Sokol Dalešice.

Případné další dotazy směřujte na e-mail (kontrolujte spam!):

Těšíme se na společné letní sportování v duchu fair play!

LETNÍ SVĚT KOUZEL

III. sokolský příměstký tábor Dalešice 2023

10. - 14. 7. 2023

!NAPLNĚNÁ KAPACITA!

Děkujeme za vaši přízeň, díky které se kapacita tábora naplnila rekordní rychlostí!

LETNÍ SVĚT KOUZEL

III. Sokolský příměstský tábor

4. Sokolský příměstský tábor

LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY

Pro děti od 5 do 10 let

(pro členy TJ Sokol Dalešice sleva 200Kč)
Platbu je nutno provést do 10.6.2023 na účet TJ Sokol Dalešice
Do zprávy pro příjemce uveďte: Tábor + jméno dítěte

Jedná se o příměstský tábor "bez spaní" s programem od 8:00 do 16:00

Pro děti je připravena celotáborová hra LETNÍ SVĚT KOUZEL, různé soutěže, hry, výlety a tvoření. Zázemí máme v Sokolovně Dalešice, teplé obědy jsou zajištěny v Hospodě Stodola. Mimo oběd jsou v ceně i dvě svačiny a celodenní pitný režim.

Sraz dětí je vždy od 8:00 - 8:30, v případě potřeby lze i trošku dřív (po domluvě). Vyzvednutí dětí v 16:00.

V programu je zahrnut:

• celodenní výlet lodí do Hartvíkovic,
  • cyklovýlet dle možností dětí,
  • táborové tričko s logem tábora,
  • materiál a pomůcky na vytváření různých výrobků,
  • odměny za soutěže i závěrečný "nákup" za nasbírané sokolíky v našem obchůdku.

Celý týden si budeme společně hrát na kouzelníky. V Dalešické škole čar a kouzel se naučíme spoustu užitečných triků, budeme překonávat překážky, spolupracovat, poznávat okolí a také své možnosti. Na malé i větší čaroděje budou celý týden dohlížet 4 kouzelnice - Blanka, Monika, Verča a Anetka.

Pokud máte zájem a chcete se zúčastnit našeho LETNÍHO SVĚTA KOUZEL, vyplňte on-line přihlášku:

a čekejte na potvrzení přijetí přihlášky a teprve poté proveďte platbu!

Maximální počet účastníků tábora je 35 dětí. V případě vyššího zájmu mají přednost členové TJ Sokol Dalešice.

Případné další dotazy směřujte na e-mail (kontrolujte spam!):
sokoldalesice@gmail.com
popř. na tel. číslo 776076730 - Monika Kosová, 777683263 - Blanka Juránková

Těšíme se na společné letní kouzlení!