DEN OTEVŘENÝCH SKŘÍNÍ

21.10.2023

aneb

PODZIMNÍ BURZA OBLEČENÍ

Sobotní bazárek se vydařil, i když návštevnost nakupujících byla opravdu skromná. Ale kdo přišel, ten u nás chvíli pobyl! Celkem bylo 17 prodávajících, takže bylo opravdu z čeho vybírat! Na prodej bylo oblečení dámské, pánské a dětské, ale také hračky a sportovní vybavení jako brusle, helmy, in-line brusle, apod.

Vařila se výborná kávička a k ní jste si mohli vybrat z několika domácích moučníků. Část kavárny se dokonce díky krásnému počasí přesunula ven před sokolovnu. Na oběd se grilovaly klobásy a cigáry a nechyběli ani párky v rohlíku! A samozřejmě Dalešické pivo pro pány, čekající na nakupující drahé polovičky.

První podzimní ročník "Den otevřených skříní" máme tedy úspěšně za sebou a budeme se těšit na opakování akce na jaře!

Ekologickému nakupování a SOKOLU zdar!

B.P.