Otevřený přebor Sokolské župy plk. Švece v přespolním běhu Dalešice

07.10.2023

V sobotu 7. 10. 2023 pořádal sokol Dalešice jako již tradičně akci krajského významu - OTEVŘENÝ PŘEBOR SOKOLSKÉ ŽUPY PLK. ŠVECE V PŘESPOLNÍM BĚHU.

PODĚKOVÁNÍ

1) za zapůjčení várnic, pivních setů a stanů

• Městys Dalešice

2) za ceny pro závodníky

• firma ZN-Motoren (Martin Žák, Dominik Nováček)
  • Akciový pivovar Dalešice a.s.
  • Dalibor a Marie Blechovi
  • pokrývačství Miroslav Mašíček
  • smíšené zboží na Městečku (Filip Nguyen)

• paní Lence Palátové a paní Aleně Dokulilové

Akce se byla úspěšná a i přes technické potíže (elektrické rozvody v budově sportovního areálu, strhané značení na trase, apod.) se vše nakonec podařilo. Přálo nám i počasí, kdy se na nás místy i usmálo sluníčko. Největší potlesk v cíli si jako obvykle vysloužili naši nejmenší závodníci. Vždyť nejmladší běžkyni byly teprve dva roky! Poprvé jsme také zaznamenali závodníka v kategorii "Veterán", který si za svůj výkon právem odnášel hodnotnou cenu věnovanou Akciovým pivovarem Dalešice.

Odpoledne proběhlo i vyhlašování Sokolské všestrannosti, kterou vyhrála sokolská jednota z Třebíče.
Sokol Dalešice obsadil v této celoroční soutěži 2. místo a 3. příčku získal Sokol Bedřichov.