ZPRÁVY Z AKCÍ

V sobotu 2. března 2024 se uskutečnil již pátý ročník sokolského karnevalu. Tentokrát jsme se společně podívali do vesmíru. Hned úvodní scénka nás zavedla na Měsíc, kde se dvě sokolské astronautky Monika a Blanka setkaly s mimozemšťany. Mimozemské bytosti přijaly pozvání k nám na Zem, přímo na náš vyhlášený karneval.

Sobotní bazárek se vydařil, i když návštevnost nakupujících byla opravdu skromná. Ale kdo přišel, ten u nás chvíli pobyl! Celkem bylo 17 prodávajících, takže bylo opravdu z čeho vybírat! Na prodej bylo oblečení dámské, pánské a dětské, ale také hračky a sportovní vybavení jako brusle, helmy, in-line brusle, apod.

Čtvrtý ročník zážitkové akce Noc sokolovny Dalešice proběhl opět v rámci akce #BeActive Sokol spolu v pohybu. Touto akcí jsou pohybové, kulturní a společenské aktivity Sokola propojeny s projektem Evropské komise s názvem Evropský týden sportu (EWOS).

Hrabalovská noc se opět velmi vyvedla! Trochu jsme se obávali počasí, ale nakonec vydrželo sluníčko a bezdeští po celou dobu oživených prohlídek. Velká průtrž mračen přišla až těsně po poslední prohlídce.