ZPRÁVY Z AKCÍ

V týdnu od 8. do 12. července se konal v sokolovně Dalešice již 4. příměststký tábor. Tématem letošního tábora byly Letní olympijské hry. Program pro 38 dětí z Dalešic, Hrotovic a blízkého okolí nachystaly čtyři vedoucí, Blanka, Helča, Verča a Anetka. Naši mladí olympionici společně sportovali v duchu fair play, překonávali své hranice,...

V sobotu 2. března 2024 se uskutečnil již pátý ročník sokolského karnevalu. Tentokrát jsme se společně podívali do vesmíru. Hned úvodní scénka nás zavedla na Měsíc, kde se dvě sokolské astronautky Monika a Blanka setkaly s mimozemšťany. Mimozemské bytosti přijaly pozvání k nám na Zem, přímo na náš vyhlášený karneval.

Sobotní bazárek se vydařil, i když návštevnost nakupujících byla opravdu skromná. Ale kdo přišel, ten u nás chvíli pobyl! Celkem bylo 17 prodávajících, takže bylo opravdu z čeho vybírat! Na prodej bylo oblečení dámské, pánské a dětské, ale také hračky a sportovní vybavení jako brusle, helmy, in-line brusle, apod.